O nás

Na eshopu www.6c.cz si můžete koupit produkty značek Climbing Technology, Esbit, Metolius a Travellunch

Produkty těchto značek sami používáme již mnoho let a proto jsme se rozhodli zpřístupnit produkty těchto, podle našeho názoru zajímavých značek, široké outdoorové veřejnosti. Postupně jsme získali tyto značky do distribuce.

Dalším krokem bylo zprovoznění tohoto eshopu, kde chceme nabídnout širší nabídku těchto značek než je obvykle k dostání v běžné maloobchodní síti.

Znáte to, když u některého ze svých kamarádů vidíte něco opravdu vychytaného, chodíte po obchodech, hledáte to, ale nemůžete to najít? A tak jedinou Vaší možností je koupit si to na Internetu v zahraničí, nebo to koupit, když na to náhodou narazíte na nějakém výletě.

To se přesně stalo nám - rádi jsme lezli s materiálem Climbing Technology, mágovali Metoliusem, používali nádobí Esbit a jedli Travellunch. Jenže nic z toho se u nás v Česku prostě nedalo pořádně koupit nebo jen v omezeném výběru.

Proto jsme se na naše oblíbené značky zaměřili a postupně se s firmami dohodli na jejich zastupování pro Českou a Slovenskou Republiku. A tak již několik let dodáváme tyto produkty do českých a slovenských sportovních a outdoorových prodejen a pevně věříme, že si našly své cesty do mnoha srdcí, stejně tak jako si je kdysi našly do těch našich.

Obchody si samozřejmě neobjednávají kompletní sortiment těchto značek, a proto vznikl tento e-shop www.6c.cz , na kterém Vám nabízíme skoro vše, co jenom vyrábějí, včetně opravdových špeků pro pravé milovníky těchto značek.

                                                                                                     Vít & Renáta Strouhalovi